Капролон: міфи і реальність
Капролон відноситься до категорії затребуваних полімерів, що з'явилися в результаті модернізації пластмас.
З моменту створення капролона про цей матеріал не вщухають суперечки. Розставити крапки над «i» в думках про такий вид пластику читачам допоможе ця стаття.
П'ять міфів про капролон, що не відповідають дійсності
Нижче наводиться перелік поширених думок про це полімерному матеріалі і факти, які доводять їх помилковість.
- Міф 1. Капролон поступається в міцності металів. Конкуренцію з металевими сплавами полімер витримує, при цьому КАПРОЛОНОВИЄ деталі є менш масивними і мають малу вагу.
- Міф 2. За часів СРСР капролон виготовляли відповідно до вимог ГОСТу, а зараз ці норми не дотримуються. ГОСТу для цього полімеру не існувало ніколи - його завжди виробляли по ТУ.
- Міф 3. Капролон - матеріал, який не має інших назв. Виробники різних країн світу випускають відповідну продукцію під найменуваннями поліаміду, армаміда і текаміда.
- Міф 4. Марки «А» і «Б» даного полімеру означають різне його якість. Це маркування вказує на ступінь пористості структури капролона.
- Міф 5. Всі види даної продукції мають однакову зносостійкість. Нещодавно стартував випуск литого капролона - стійкість до зношування у нього менше, ніж у інших видів полімеру.
На характеристики матеріалу впливає і його форма - проводиться капролон в листах, блоках, стрижнях і втулках.
Компанія "Благос груп" виготовляє вироби з поліаміду (капролона), фторопласту та Поліацеталь по ваших кресленнях. Для прорахунку Вашої заявки надішліть креслення на нашу пошту з вказаним типом матеріалу і загальної кількості готових виробів.
Працюємо тільки з своїм матеріалом.