Як склеїти капролон?
У число інноваційних полімерних матеріалів, робочі якості яких, в тому числі, показники міцності і антикорозійного стійкості, не поступаються сталевому металу, входить капролон.
Які склади, що клеять застосовуються для з'єднання капролоновых деталей, як правильно виконується процес їх склеювання, а також про те, де можна купити капролон з доставкою в Україні за справедливою вартістю, ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.
Капролон, як і багато аналогові багатофункціональні полімери, склеюється за допомогою спеціальних складів. Найбільш поширеними є 2 види такого клею - капроновий і ціанакрілатний Platofix, виготовлений німецькими виробниками.
Склеювання капролоновых деталей за допомогою капронового клею: особливості, рекомендації
Базою капронової клею марки РД5Р.9767-92 є мурашина кислота, здатна розчиняти капролон.
Даний розчин, що клеїть складається з мурашиної кислоти на ¾, інша частина препарату - це поліамід капрону.
Готується відповідний клей шляхом розчинення капронових гранул в мурашиній кислоті протягом доби (якщо його не перемішувати) або протягом 5 годин (якщо використовується клеемешалка).
На поверхні, що склеюються наноситься один шар клею товщиною в 0,5 мм, після чого їх з'єднують. Температурний режим процесу склеювання - від 15 до 25 ° C.
Перед склеюванням поверхні піддають зачистки і знежирюють за допомогою ацетону. Далі їх з'єднують під тиском 0,5 кг / см на півгодини, після чого тиск знімають, і, обрізавши надлишки клею, просушують.
Професійна сушка виконується в спеціальній печі при температурі 100 ° C.
Як склеювати капролон ціанакрілатним монтажним клеєм платофікс?
Клей Platofix (Німеччина) для з'єднання полімерних пластиків, в тому числі капролона, також ефективний.
Використання даного препарату у відповідних цілях має кілька плюсів:
- він дозволяє обробляти склеєні КАПРОЛОНОВИЄ деталі відразу після їх з'єднання;
- відрізняється простотою застосування, не вимагає додаткового кріплення обладнання;
- процедура склеювання виконується при звичайній, кімнатній температурі - в нагріванні необхідності немає;
- клей Платофікс забезпечує оперативність і надійність з'єднання.
Щоб з'єднання вийшло максимально міцним, слід дотримуватися ряду умов. Так, поверхні повинні бути попередньо очищеними, знежиреними і висушеними. Клей досить нанести тонким шаром на одну з поверхонь, після чого потрібно забезпечити їх контакт під тиском приблизно на 30-40 секунд.
Замовити і купити капролон з доставкою в Україні, який підлягає склеюванню такими складами і, при цьому, відрізняється високою якістю, легкою вагою, зносостійкістю і дешевизною, ви зможете на сайті нашої компанії. Звертайтеся в компанію "Благос Груп" - ми продаємо сертифіковані полімерні матеріали, що поєднують в собі чудові експлуатаційні характеристики і демократичну вартість!