Закрыть
Нет аккаунта - зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Закрыть

Закрыть
Корзина0
Поиск
Кабинет0

Полимерные подшипники скольжения - против обычных

243 0 30.08.2021

Полімерні підшипники ковзання - проти звичайних

Полімерні підшипники ковзання являють собою вироби, що використовуються для обладнань або пристроїв, які відрізняються мінімальним обсягом радіального або осьового монтажного простору. Відмінною особливістю таких виробів є низький рівень шуму при сприйнятті високих навантажень з відносно повільним обертанням і коливанням.


Сфера застосування

Сфера застосування полімерних підшипників різноманітні, тому багато компаній, які зайняті в різних галузях, можуть купити поліетилен РЕ 1000 с доставкой по Україні від компанії Благос Груп, який є ідеальною сировиною для виробництва деталей.

Матеріал має високі якісні та експлуатаційними характеристиками, що і дозволяє застосовувати його для виготовлення запасних частин:

  • у виробництві автомобілів і сільськогосподарської техніки;
  • текстильного, пневматичного, моторного обладнання;
  • медичної, освітлювальної, трубопровідної галузі і т.д

У процесі виробництва, в полімери вводять добавки. Наприклад, скловолокно, яке зменшує відсоток ковзання, збільшує термін зносостійкості. Дотримуючись правильні пропорції композитів і полімерної основи, отримують елементи систем і механізмів, з найвищими якостями. Деякі з них здатні продуктивно працювати навіть при відсутності мастильних речовин.

Багаторічні дослідження, проведені російськими та зарубіжними інженерами, дозволили зробити висновок про те, що деталі,  які  експлуатуються в умовах підвищеної сили тертя доцільніше виготовляти з композитних матеріалів, так як вони здатні краще протистояти істотним навантаженням.


Переваги композитних підшипників перед аналогами з металу:

  • Велика розмаїтість полімерних матеріалів, що володіють різними властивостями і якостями, дозволяє виготовляти вироби даної категорії для різних умов експлуатації, в тому числі, і екстремальних.
  • Пластикові деталі мають більш низьку вагу, в порівнянні з металами.
  • Відносно невисока вартість полімерних матеріалів.
  • Полімери мають гарну опірність до корозії і хорошу стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища.
  • Підшипники з полімерів здатні ефективно працювати на високих навантаженнях при невисокій швидкості обертання.

Для виготовлення полімерних підшипників використовуються базові матеріали, в які додаються спеціальні волокна, що створюють композитну структуру. Широко застосовуються в машино- і автомобілі будові.

Пропонуємо замовити виготовлення деталей з капролона, фторопласту, поліацеталю, поліуретану по ваших кресленнях будь-якої складності від компанії Благос Груп на вигідних умовах.

Сопутствующие Товары

Изделия из фторопласта
В закладки
+
Изделия из полиацеталя
В закладки
+
Закрыть