Закрыть
Нет аккаунта - зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Закрыть

Закрыть
Корзина0
Поиск
Кабинет0

Какой спрос на сверхвысокомолекулярный полиэтилен в медицине?

284 0 13.09.2021

Який попит на надвисокомолекулярний поліетилен в медицині?


Надвисокомолекулярний поліетилен сьогодні знайшов застосування в багатьох галузях промисловості, сільського господарства та медицини. Володіючи ефективними якісними характеристиками, матеріал поступово стає одним з найбільш затребуваних. Багато виробників медичного обладнання, можуть купити капролон з доставкою по всій Україні від компанії Благос Груп, який широко використовують в різних цілях.Переваги НВМПЕ

Щоб зрозуміти, чому такий високий попит в медицині на ці матеріали, варто розуміти, якими характеристиками володіють полімери:

  • стійко переносять хімічний вплив різними реагентами і речовинами;
  • міцність високого ступеня дозволяє використовувати матеріали в найскладніших умовах, вологи;
  • низький ступінь адгезії;
  • не виділяє і не вбирає токсичні запахи;
  • на поверхні матеріалу не поширюються грибки та пліснява, різні мікроорганізми.

Полімери здатні витримувати дію високих і низьких температур, що дозволяє використовувати високотемпературні процеси дезінфекції інструменту.


Використання в медицині


Сучасні технології дозволяють створювати з надвисокомолекулярного полімерів такі вироби, як ортопедичні вироби, протези. Широко використовують для виготовлення імплантів. Матеріал має доступну вартість, але відмінні якісні характеристики. Наприклад, титанові імпланти обходяться споживачеві дуже дорого, а установка полімеру з високою міцністю і інертністю до різних агресивних дій, коштує набагато дешевше. Цим і пояснюється збільшення попиту на медичну продукцію з поліетилену.

Наша компанія пропонує широкий вибір полімерів з різним ступенем якісних властивостей, які застосовують для будь-яких медичних цілей. Якщо у вас виникли питання з приводу покупки поліетилену РЕ 1000 с доставкой по Україні, тоді компанія «Благос Груп» допоможе вам з вибором. Для замовлення поліетилену РЕ 1000 по найкращою ціною залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за номером.

Сопутствующие Товары

PE 500
В закладки

PE 500

162.00грн.

+
PE 1000
В закладки

PE 1000

192.00грн.

+
Закрыть