Закрыть
Нет аккаунта - зарегистрируйтесь
Забыли пароль?
Закрыть

Закрыть
Корзина0
Поиск
Кабинет0

Полиацеталь – способы и особенности переработки

288 0 26.08.2021

Поліацеталь - способи і особливості переробки

Поліацеталь, унікальний полімерний матеріал, що володіє такими відмітними особливостями, як пружність і високий ступінь зносостійкості. Іноді поліацеталь називають поліформальдегід, поліметіленоксідом або полиоксиметилен.


Технічні та експлуатаційні характеристики матеріалу

Завдяки масі позитивних властивостей і експлуатаційних якостей купити поліацеталь з доставкою по Україні від компанії Благос Груп воліють промислові підприємства різних галузей (машинобудування, медицина, електронна промисловість) для виготовлення вимірювальних приладів, техноволокна, плівки, приводів, конвеєрів, ручних інструментів, іграшок, будівельних і медичних приладів та ін.

Розрізняють декілька видів поліфармальдегідов: з високою плинністю і ударною в'язкістю, армовані і модифіковані (володіють більшою стійкістю до стирання).

Відмінні властивості поліацеталя:

  • матеріал добре забарвлюється, має тверду і блискучу поверхню, що дозволяє робити вироби з Поліацеталь представницькими;
  • може маркуватися за допомогою лазерного гравірування;
  • зварювання можна здійснювати за допомогою ультразвуку.


Особливості переробки поліацеталя

Сировина не дарма стало одним з найбільш затребуваних в різних сферах промисловості. Володіючи, наприклад, високу хімічну стійкість, поліацеталь застосовується в машинобудуванні: з нього виготовляють паливні баки, ємності для зберігання і транспортування органічних розчинників, лугів і не особливо агресивних кислот.

Весь асортимент Поліацеталь характеризується посиленою структурою, яка не реагує на негативні фактори впливу, має ефективні пружинні і протиударні властивості. Завдяки таким якісним і експлуатаційними властивостями, матеріал застосуємо для виробництва жорстких і стабільних деталей.

Це і обумовлює підвищений попит у підприємств і бажання купити поліацеталь з доставкою по Україні від компанії Благос Груп, що поставляє свою продукцію за найдемократичнішими цінами на ринку. В асортименті присутні і найбільш інноваційні розробки: матеріали з матовою поверхнею. Вони ідеально вписуються в обстановку салонів автомобілів, доповнюють дизайн офісних меблів.


У нас ви можете замовити виготовлення деталей з капролона, фторопласту, поліацеталю, поліуретану за вашими кресленнями будь-якої складності на вигідних умовах. Переробка матеріалу представляє собою досить складний процес, який залежить від ряду різних факторів. Не допускається суміщення переробки різних за складом матеріалів, так як може бути викликаний процес розкладання матеріалу.

Так як матеріал досить швидко кристалізується, то і процес слід виконувати дуже швидко. При недотриманні технологій виробництва, в процесі може статися ливарна усадка, яка може істотно змінюватися, тому на виробництві ведеться суворий контроль над дотриманням усіх технологій. Перед запуском процесу на виробничому майданчику готується оптимальний мікроклімат.

Сопутствующие Товары

Изделия из полиацеталя
В закладки
+
Закрыть